„Jak nie przegrać przegranej? Mądre radzenie sobie z porażkami”. – o. Wojciech Jędrzejewski OP. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ,,Duchowość dla Warszawy”.

Życie człowieka składa się z pasm sukcesów i porażek, a popełnianie błędów jest rzeczą ludzką. Nie jest możliwe, przy całym naszym wysiłku odnosić wyłącznie sukcesy. Porażki mogą nas zniechęcić i zablokować nasze działanie. Mogą jednak pomóc nam wzrastać, poznawać siebie, kształtować nasze myślenie. Dobrze wykorzystana przegrana może zwiększać odporność na kolejne niepowodzenia, może pomagać opracować nowy plan działania przez analizę wcześniejszego postępowania. Jak zatem dobrze wykorzystać porażki, jak nie załamać się, a przekuć przegraną w sukces? Jak radzić sobie, gdy sprawy nie idą po naszej myśli?
Te i podobne kwestie zostaną podjęte podczas wykładu „Jak nie przegrać przegranej? Mądre radzenie sobie z porażkami”, który wygłosi o. Wojciech Jędrzejewski OP.
Wykład odbędzie się 22 lutego (czwartek) o godzinie 19.00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (ul. Krakowskie Przedmieście 66).
Na kontynuację cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszają organizatorzy Akademia Katolicka w Warszawie we współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi.
Wstęp wolny.