Otwieramy ,,Akademię przywództwa” dla obecnych i przyszłych liderów!

Szanowni Państwo, bardzo nam miło poinformować, że wraz z Fundacją Akademia Przywództwa, otwieramy nowe studium, mające budować kompetencje obecnych i przyszłych liderów. Chcemy tworzyć kulturę przywództwa opartą o wartości chrześcijańskie. Dlatego też na Akademii Przywództwa, będzie można nauczyć się m.in. tego jak: wykorzystać swój styl przywództwa, aby stać się liderem za którym podążają ludzie; odkrywać i wykorzystywać swoje mocne strony i obszary rozwojowe; zarządzać emocjami i procesem grupowym; rozpalać w sobie pasje do służby innym; świadomie wykorzystać posiadany potencjał; skutecznie komunikować się z innymi; prowadzić ludzi z uwzględnieniem specyfiki małej grupy dzielenia; wykorzystywać porażki w przywództwie; zachować balans/harmonię między życiem osobistym, zawodowym, liderskim i wiarą.

Nasi studenci otrzymają dostęp do najnowszej wiedzy w zakresie przywództwa; do społeczności liderów z całej Polski i nie tylko; możliwość uczenia się od wybitnych chrześcijańskich przywódców; szereg inspiracji do pracy ze sobą oraz z innymi; dostęp do platformy z dodatkową wiedzą; wsparcie mentoringowe.

Do naszego zespołu należą: Krzysztof Demczuk, Piotr Gąsiorowski, Beata Janik, Mariusz Marcinkowski, Maciej Wiśniewski, o. Marek Kotyński, s. Judyta Pudełko, ks. Robert Skrzypczak, ks. Mateusz Wyrzykowski. Natomiast ambasadorami Akademii są: bp Artur Ważny (Diecezja tarnowska), Katarzyna Marcinkowska (uBOGAcONA), Karol Sobczyk (Głos na Pustyni), Marcin Zieliński (Rozpal Wiarę), o. Adam Strojny (Chemin Neuf)

W zajęciach mogą uczestniczyć wszystkie osoby pełnoletnie bez względu na wiek, wykształcenie i miejsce zamieszkania. Zapraszamy zarówno kapłanów, siostry zakonne, liderów, animatorów wspólnot chrześcijańskich, jak i osoby zajmujące strategiczne stanowiska w biznesie i NGOsach, a które chcą swoje przywództwo budować na wartościach chrześcijańskich.

Zajęcia trwają dwa semestry i będą odbywać się w budynku przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Każdy zjazd zaczynamy o godz. 9:00 i kończymy o godz. 18:00 (przewidziane przerwy kawowe i przerwa obiadowa).

Terminy zjazdów: 7 X, 4 XI, 2 XII, 13 I, 17 II, 23 III, 13 IV, 11 V, 8 VI.

Studium składa się z:

– 9 sobotnich zjazdów w godz. 9:00-18:00 prowadzonych w formie warsztatowo-wykładowej prowadzonych w grupach ok 15 osobowych

– 5 wirtualnych lekcji fakultatywnych wraz z pracą w małej grupie (odbywać się będą pomiędzy zjazdami)

Dodatkowo zapraszamy do udziału w WIECZORACH PRZYWÓDCZYCH, które odbywać się będą, w każdy piątek (wieczorem) poprzedzający zjazd.

Rekrutacja będzie w sobotę 24.06.2023 w sali nr 16 na Akademii Katolickiej w Warszawie w godzinach 9.00-12.00. Drugi termin rozmów rekrutacyjnych to 30.09.2023 – godziny i miejsce zostaną umieszczone na stronie uczelni i akademii przywództwa. Więcej informacji o naszym studium i o rekrutacji na: https://www.akademiaprzywodztwa.pl/