Zakończenie roku dla studentów e-PWTW (e-learning)

W piątek 24 maja br. o godz. 12.00 w Eucharystii, której przewodniczył Rektor ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, uczestniczyli studenci naszej uczelni kształcący się w trybie trymestralnym w połączeniu z e-learningiem. W homilii celebrans zwrócił uwagę na to, że człowiek wierzący powinien szukać z szukającymi. Studiowanie teologii ma pomóc w tym poszukiwaniu. A to wymaga pokory wobec tajemnicy, którą jest Bóg. Wspominając Maryję Wspomożycielkę Wiernych, zauważył że, cieszy się Ona jako nasza Matka, gdy dorastamy na tyle, żeby pomagać innym w poznawaniu Chrystusa.

Dobiega już końca trzeci rok kształcenia z wykorzystaniem e-learningu. Ta forma studiów magisterskich umożliwia kształcenie studentów mieszkających często w dużej odległości od Warszawy, nawet za granicą (mamy studentów z Niemiec, Kanady, Norwegii, Białorusi…), ale mogących uczestniczyć w odbywających się 3-krotnie w ciągu roku tygodniowych (od poniedziału do piątku) sesjach wykładowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Stopniowo uruchamiamy Portal Edukacyjno-Ewangelizacyjny, z którego można już korzystać pod adresem: e-akademiakatolicka.pl