Zakończenie roku dla studentów e-PWTW (e-learning)

W środę 28 maja br. o godz. 12.00 w Eucharystii, której przewodniczył Rektor ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, uczestniczyli studenci naszej uczelni kształcący się w trybie trymestralnym w połączeniu z e-learningiem.

W homilii celebrans nawiązał do postaci św. Pawła, o którym czytamy w tych dniach w liturgii Słowa. Nauka głoszona Grekom na ateńskim areopagu nie została przyjęta, a prawdę o zmartwychwstaniu wyśmiano. Dzieje życia św. Pawła pokazują, że do ludzi bardziej niż wiedza, przemawia nasza wiara, która jest odzwierciedleniem żywej osobowej relacji z Jezusem. Istotniejsze od tego, jak dużo rozumiemy jest to, jak bardzo wierzymy.

Dobiega już końca czwarty rok kształcenia z wykorzystaniem e-learningu. Ta forma studiów magisterskich umożliwia kształcenie studentów mieszkających często w dużej odległości od Warszawy, nawet za granicą (mamy studentów z Niemiec, Kanady, Norwegii, Białorusi…), ale mogących uczestniczyć w odbywających się 3-krotnie w ciągu roku tygodniowych (od poniedziału do piątku) sesjach wykładowych. Zapraszamy na nasz Portal Edukacyjno-Ewangelizacyjny, który stale się rozwija i znajduje się pod adresem: e-akademiakatolicka.pl.

Zapraszamy do fotogalerii.