Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu ,,Duchowość dla Warszawy” pt. Jak wyleczyć narzekanie? Pozytywna wizja życia

Narzekanie, choć wydaje się mało znaczące, jest naszym podstępnym i ukrytym wrogiem. Potrafi uprzykrzyć życie. Podcina skrzydła nawet najbardziej fantastycznym pomysłom. To epidemia naszych czasów. Osłabia nie tylko jakość naszych relacji rodzinnych i zawodowych, ale ewidentnie szkodzi naszemu zdrowiu fizycznemu, psychicznemu i duchowemu. Czy można skutecznie bronić się przed tą współczesną chorobą? Jak możemy zrozumieć fenomen i znaczenie kompulsywnego narzekania oraz zdobyć efektywne narzędzia służące do wyrwania się z kręgu frustracji i poczucia niemocy?

Te i podobne kwestie zostaną podjęte podczas wykładu „Jak wyleczyć narzekanie? Pozytywna wizja życia”, który wygłosi o. dr Piotr Kwiatek OFMCap.

Wykład odbędzie się 18 stycznia (czwartek) o godzinie 19.00 w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (ul. Krakowskie Przedmieście 66).

Na kontynuację cyklu „Duchowość dla Warszawy” zapraszają organizatorzy Akademia Katolicka w Warszawie we współpracy z Narodowym Instytutem Kultury i Dziedzictwa Wsi. Wstęp wolny.